Erta Hakkında

Kurucu yönetim kurulu başkanı olan Ertan Yıldız’ın 30 yılı aşkın ticari tecrübelerine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Erta Construction; konut, altyapı, endüstriyel ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.
Erta Construction bulunduğu sektörün klişelerini değiştirmek adına gerekli olan tüm teknolojik ve insan kaynakları gücüne sahip bir kurumdur.

Sahip olduğumuz tecrübe ile gelen estetik anlayışını ve önemli başarılara imza atarak, inşaat sektöründe ilke edindiği ‘marka yaratma’ üzerine kurulu iş modelini gelecekte de sürdürmeyi amaç edinen Erta Construction; deneyimi ve sektörde markalaşmış profesyonel çalışanları ile sektörün kalıplaşmış yapısını değiştirerek yeni bir dönemin kapılarını aralamıştır.

Erta, geleceğin dünyasında üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Vizyonumuz

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün köklü markalarından Erta Construction, 30 yıllık deneyimiyle gelecek nesillere yaşanabilecek, modern alanlar inşa ediyor. Teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olan Erta, yenilikçi ve dinamik mimarisiyle aynı zamanda bir sanat eseri olan projeleri, gayrimenkul sektörüne kazandırmış ve kazandırmaya devam etmektedir.

Erta, yurtiçinde ve yurtdışında hayata geçireceği projeleri ile sürdürülebilir yaşam tarzını aşılayarak global standartlarda bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Toplumun ve gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek; kurum vizyonu doğrultusunda alanında kaliteli, çağdaş yaşam kültürüne sahip projelere imza atmak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmek.

Yardımcı olalım mı?

Bizimle irtibata geçin, size hizmetlerimizle ilgili nasıl yardımcı olacağımızı öğrenin!

“İş hayatının vazgeçilmez temeli; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. En önemli ilkemiz, insana yatırım ve insana saygı olmuştur. Bu inançla insanlığın yaşam kalitesini artırmak için hedeflerimizi sürekli büyütüyoruz… “

Ertan Yıldız
Yönetim Kurulu Başkanı, Erta Construction

Birinci sınıf iş planı danışmanı mı arıyorsunuz?