Servis ve Hizmetler

Tasarım ve Konsept Geliştirme

Pek çok kurumsal markayla çalışan firmamız, gerektiğinde bir tasarım ajansı gibi hizmet vermekte ve müşteri istek taleplerine özgün yanıtlar vermektedir.

daha fazla oku
Yatırım Projeleri

Her bir yatırımcı için özel ürün ve çözümler üreten Erta Construction, varlıklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için hizmet vermektedir.

daha fazla oku
Taahhüt Projeleri

Firmamız, inşaat ve taahhüt hizmetlerinde; projelendirmeden yapım aşamasına kadar, malzeme seçimi ve uygulamada kaliteden ödün vermemektedir.

daha fazla oku
Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Erta Construction olarak yurtiçi ve yurtdışında proje, üretim, tasarım, uygulama, montaj ve servis süreçlerini bir arada sunan hizmetler sunmaktayız.

daha fazla oku
Keşif ve Projelendirme

Erta Construction olarak tecrübeli ekiplerimizle tüm proje alanlarının rölevelerini almakta ve detaylı keşif incelemelerini yapmaktayız.

daha fazla oku
Mimari Hizmetler

İşimiz sadece estetik açıdan sofistike mekanlar yaratmak değil, insanların günlük hayatlarında mutlu olacağı, huzurlu vakit geçirebileceği mekanlar tasarlamaktır.

daha fazla oku

Ulusal ve uluslararası çapta gerçekelştirdiğimizi projelerimizi inceleyin

“İş hayatının vazgeçilmez temeli; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. En önemli ilkemiz, insana yatırım ve insana saygı olmuştur. Bu inançla insanlığın yaşam kalitesini artırmak için hedeflerimizi sürekli büyütüyoruz… “

Ertan Yıldız
Yönetim Kurulu Başkanı, Erta Construction

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşın